Üllatusi oli!
Esimeseks üllatuseks oli teenuse kasutamise juures see, et teenus ja digiboks ei ole enam seotud inimeste füüsilise aadressiga, ning neid on võimalik kaasas kanda ja kasutada kus iganes Eesti piires. Elisa väitel peaks teenust kasutada saama ka väljaspool Eestit üsna pea.
Teenuse tarbimiseks on vaja omada vaid internetti ja puldiga varustatud väikest digiboksi, mille saab ühendada ükskõik millise kuvari või teleriga, mis on varustatud SCART või HDMI liidesega.
Lisaks telekanalite otsevaatamisele saab kõiki saateid nädal aega uuesti vaadata, salvestada 1500 tunni ulatuses saateid järelvaatamiseks kuni kuueks kuuks ja panna otsepilti pausile. Lisaks on teenusesse integreeritud YouTube, Netflix ja Happykids.
Kõigele sellele lisaks saab ka klient endale lisada Elisa Elamus äpi kuni kahte mobiili või tahvelarvutisse ja asuda sama sisu tarbima samaaegselt seal. Elisa Elamuse äpp on tasuta kõigile kättesaadav App Store ja Google Play poest, kuid kahjuks pole veel võimalik äppi lisada Windows operatsioonisüsteemiga tahvelarvutitele, kuna sealses poes (Microsoft store) puudub veel teenuse kasutamiseks äpp. Kuid arvame, et see on vaid aja küsimus.
Meie suur huvi testimise vastu oli selles, et kui mobiilselt saaksime seda teenust kasutada koduse digiboksi abil.
Ja teiseks suureks üllatuseks osutuski võimalus digipoksi ühendada väga lihtsalt oma nutitelefoniga Wifi Hotspot kaudu, kuna antud digiboksi on võimalik ühendada lisaks võrgukaablile ka üle õhu ja see lahendus töötas suurepäraselt. Seda lahendust võiks näiteks inimesed kasutada suvel suvilas olles ja selleks ei ole neil enam vaja suvilasse eraldi interneti ja digiboksi.
Siinkohal peab küll ära märkima, et teenuse vaatamiseks peaks kindlasti olema piiramatud kuumahuga internet ja keskmiselt võib arvestada, et tunnis kasutab teenus 1GB internetti suurelt TV ekraanilt vaadates.
Tabasalu arvutiremont soovitab!